Získej praxi při studiu v oboru geotechniky

Chceš se podílet na inženýrských geotechnických a geologických podkladech významných staveb nejen v České republice, ale i zahraničí? Naučit se spoustu nového, získat cennou praxi, zajímavou položku do životopisu či rovnou budoucí zaměstnání?
Hledáme budoucí geodety a techniky laboratoře, geofyziky a polních zkoušek. Získáš jedinečné zkušenosti, budeš se podílet na našich různorodých projektech za použití nejmodernějších technologií a ukážeme ti v praxi to, o čem si ostatní budou jenom číst.

 

 Co získáš?    
                Jednoznačně zkušenosti
Budeš pracovat s lidmi, kteří jsou špičkami ve svém oboru, a dáme ti prostor pro vlastní rozvoj. Věnujeme se mentoringu, publikacím odborných článků, pořádáme konference, získáváme ocenění a tradiční Cenou akademika Quido Záruby profesně i finančně podporujeme rozvoj mladých odborníků.

                Odborný růst
Pod dohledem zkušeného kolegy se ti otevřou dveře do komplexních geotechnických a geodetických prací v laboratoři i terénu a staneš se součástí týmu společnosti SG Geotechnika.

                Staneš se součástí týmu AQUATEST
Pokud jsi opravdu dobrý v tom, co děláš, jsme otevření dalším formám spolupráce.

 

Přijď nás navštívit na GAUDEAMUS 2019
Účastníme se veletrhu Evropského pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS 2019, který se koná ve dnech na Výstavišti Expo Praha. Přijď ve dnech 22. 1. - 24. 1. 2019 navštívit náš stánek č. 18, který se nachází v hale 4.


A nebo nám na info@geotechnika.cz rovnou pošli svůj životopis, motivační dopis a nezapomeň nám napsat, proč tě stáž u nás zaujala a co od ní očekáváš.


"V roce 2014, při studiu střední stavební školy, jsem začal se stáží v SG Geotechnice. V prvních dvou letech jsem získal zkušenosti na pracovišti geofyziky v rámci úkolu "Rebilance podzemních vod v ČR".  Především geofyzika, geologie a hydrogeologie mě oslovily natolik, že nyní studuji obor Geotechnologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2016 v SG Geotechnice působím v laboratoři mechaniky zemin a hornin. Na počátku jsem byl stážista s úvazkem na dobu určitou, ale pod vedením odborníků SG Geotechniky jsem získal pracovní smlouvu na dobu neurčitou s omezeným pracovním úvazkem. Po ukončení studia doufám v nástup na plný úvazek", říká stážista a dnes již zaměstnanec SG Geotechniky, Jan Zemánek.

Více o GAUDEAMU 2019:
gaudeamus.cz
www.geotechnika.cz

 

Fotogalerie