Vinař roku 2018

Už známe finálovou osmičku vinařů, kteří se utkají o prestižní vinařský titul v soutěži Vinař roku 2018! 

Již 16. ročník soutěže dokazuje vynikající kvalitu českých a moravských vín a i v letošním roce organizátoři zajistili celou řadu těch nejlepších degustátorů z celého světa, kteří vyberou vítěze.

A protože je voda nejlepším společníkem vína, nemůžeme u toho chybět také. O nezbytnosti správného výběru vody k vínu se nevěnuje prostor jenom v odborných publikacích, ale také v rámci degustátorských soutěží. Jelikož si skvělé české a moravské víno kvalitní vodu rozhodně zaslouží, zaměřily se naše špičkové laboratoře AQUATEST nejenom na testování pozemních vod, jako to pro vás tradičně děláme, ale také na balené vody. A s kterou vodou se bude víno snoubit nejvíce? Na to se podívejte v našem videu

Také vás zajímá, která kolekce vín letos nadchne nejvíc? Stále je možnost ochutnat i všechna vína přihlášená do soutěže o titul Makro Vinař roku České republiky pro rok 2018 a být přítomni na slavnostním vyhlášení 23. 8. 2018 od 19:00 v paláci Žofín. Vstupenky naleznete zde.

Vodě a čistému životnímu prostředí se věnujeme komplexně, proto se na vás bude těšit společnosti AQUATEST, Purum a SG Geotechnika. Pro další informace, které vinařství bude letos to vítězné a kam se můžete vypravit na degustaci, sledujte náš web.